IT kasutajatoe auditi kontrollnimekiri pakub juhiseid IT tugiorganisatsioonide tõhususe ja vastavuse tagamiseks, hõlmates seadmete loetlemist, protsesside hindamist, SLA eesmärkide seadmist ja kliendirahulolu jälgimist.
IT kasutjatugi võib olla teie ettevõtte jaoks väga kasulik. Kui soovite veenduda, et see töötab hästi, kasutage meie IT kasutajatoe auditi kontrollnimekirja.
Oleme koostanud parimate tavade ja lihtsate lahenduste loendi teie tugiteenuse kasutajakogemuse parandamiseks. Iga sise- või välisaudiitor saab seda kasutada oma IT toe korrektse toimimise tagamiseks.
IT toele tuginevad ettevõtted peavad kindlasti kindlaks tegema, kas nende kasutajatoe teenusepakkuja toimib ootuspäraselt või mitte. Teie kasutajatoe meeskond saab teada, kas nad vastavad nõutud tasemetele ja pakuvad kõigile kasutajatele oodatud teenuse kvaliteeti.
Audit annab teile ka baastaseme toimivuse hindamiseks kindla perioodi vältel. See protsess tuvastab ka probleemsed valdkonnad, et nendega saaks varakult tegeleda.
Seda kontrollnimekirja saavad kasutada kõik, kes soovivad oma kasutajatoe toimingute kvaliteeti parandada. Eriti:
Parim viis oma oskusi täiendada on oma tööd pidevalt üle vaadata ja analüüsida. See kontroll-loend annab raamistiku kasutajatoe toimingute täiustamiseks, et saaksite pakkuda oma klientidele paremat teenindust.
Kuigi see ei pruugi alati võimalik olla, peate teadma, millised valdkonnad on varem olnud tülikad.
Õige analüüsi abil saate tuvastada olulisemaid parendusi või teenuse langusi. Ilma teie eelnevate audititulemuste analüüsita oleks raske kindlaks teha, kui tõhusad on teie toimingud. Saate neid andmeid kasutada oma kasutajatoe tuleviku suhtes teadlike otsuste langetamisel.
Peaksite analüüsima varasemate auditite tulemusi, et näha, kuidas need teie praeguse protsessiga seotud on. Näiteks kui ühes osakonnas oli probleem, tasub uurida nende töötajate täiendavaid koolitusvõimalusi.
Ettevõtte finantstulemuste ülevaatamine aitab teil kindlaks teha, kui hästi see oma eelarvega võrreldes toimib ja kas korrigeerimiste tegemiseks on veel ressursse.
Mida rohkem teavet kulude ja tulude kohta on saadaval, seda paremini saate neid tõhusalt hallata.
Analüüsige alati oma kasutajatoe tulusid ja kulusid, vaadates, kui palju kasumit teenite kuus või aastas jne.
Vaadake ka seda, kui palju kulutasite oma IT abikeskusele, ja võrrelge seda oma tuluga, et mõistaksite IT klienditoe väärtust. Kasutage neid andmeid tulevaste kulude ja tulude prognoosimiseks, et saaksite teha oma ettevõtte tuleviku kohta paremaid otsuseid.
See teave peaks teil juba olemas olema, nii et see ei tohiks olla liiga raske. Kui nimekiri pole ajakohane, lahendage see probleem koheselt.
SNii tagate, et teie meeskond kasutab alati uusimaid tööriistu ja rakendusi. Samuti saate tuvastada kõik võimalikud turvariskid, mis on seotud aegunud tarkvaraga.
Kasutage oma organisatsiooni varahaldussüsteemi, et jälgida kõiki teie kontoris kasutatavaid seadmeid ja tarkvara. Viige läbi võrgu skännimine, et tuvastada kõik teie võrku ühendatud seadmed, samuti nende operatsioonisüsteemid ja rakendused.
Sellise keerulise ja pidevalt muutuva valdkonna puhul peab teie IT abikeskuse audit peegeldama teie organisatsiooni struktuuri hetkeseisu.
Tõhus IT organisatsiooniline struktuur on tõrgeteta toimiva kasutajatoe jaoks ülioluline. Agendid peaksid saama hõlpsasti käsuliinis ülespoole aru anda ja saama vajalikku tuge teistelt osakondadelt.
Esmalt määrake oma kasutajatoe erinevad vastutusvaldkonnad ja koostage iga rolli jaoks selged ametijuhendid. Järgmisena looge osakondade vahele ametlikud suhtlusliinid.
Veenduge, et teie IT osakonna töötajatel oleks vajalikud oskused ja teadmised. Need sisaldavad:
See tagab, et tundlikule teabele ja süsteemidele pääsevad juurde ainult volitatud töötajad. Lisaks teie organisatsiooni kaitsmisele turvarikkumiste eest vähendab see identiteedivarguse ohtu.
Vaadake üle oma töötajate lubade tasemed. Järgmiseks looge selged eeskirjad juurdepääsu andmiseks või eemaldamiseks, mis põhinevad töötajate rollidel organisatsioonis. Lõpuks looge ametlik ülevaatusprotsess tagamaks, et alati järgitakse õigeid põhimõtteid.
Tõhusate IT probleemilahenduse protseduuride olemasolu võib teie organisatsiooni tootlikkust oluliselt mõjutada.
Need aitavad parandada teie organisatsiooni IT -toimingute tõhusust. Hästi dokumenteeritud protsessi abil teavitate kõiki oma meeskonna liikmeid meetmetest, mida nad peavad probleemide lahendamisel järgima.
Tehke kindlaks erinevat tüüpi probleemid, millega teie meeskond tõenäoliselt kokku puutub. Looge igat tüüpi probleemide lahendamiseks selged samm-sammult protseduurid ja testige neid, et määrata nende tõhusus.
Piletid on IT kasutajatoe oluline komponent, kuid neid tuleb tõhusalt hallata. Piletihaldustarkvara abil saate kontrollida pileti olekut, määrata need konkreetsetele töötajatele ja jälgida edenemist.
Kui te oma piletihaldustarkvara ei testi, on oht, et pileteid ei hallata korralikult. Kontrollige, kas kasutatav tarkvara sobib hästi teie kasutajatoe toimingutega ja kas saate selle tõhusust parandada või mitte.
Piletisüsteemi testimiseks looge iga tüüpilise probleemi jaoks proovijuhtum. Simuleerige nende probleemide lahendamist ja hinnake, kui hästi süsteem toimis, st kas see vastas ootustele.
Auditeerides oma IT toe piletihaldussüsteemi, saate kontrollida, kas see töötab korralikult ja vastab teie vajadustele (või kas on aeg muudatusi teha).
Näpunäide: kui otsite suurepärast tööriista piletisüsteemi haldamiseks, vaadake LiveAgenti. See on suurepärane lahendus kõigi teie klientide päringute ja tugitaotluste jälgimiseks. Lisaks on see väga kasutajasõbralik ja hõlpsasti seadistatav, nii et saate seda kohe kasutama hakata.
Kõigi oma ruumides toimuvate tegevuste jälgimiseks vajate konfiguratsiooni haldamise süsteemi.
Saate tagada, et kõik seadmed on õigesti konfigureeritud ja töötavad koos ettenähtud viisil. Lisaks saate tuvastada oma süsteemi võimalikud probleemid ja lahendada need enne, kui need kontrolli alt väljuvad.
Kontrollige andmebaasis oleva teabe õigsust, seejärel kontrollige, kas seadmete ja andmete vahel pole vastuolusid. Peaksite veenduma, et kõik seadmed on õigesti installitud ja konfigureeritud.
Hinnake iga seadme sätteid ja võrrelge neid soovitud konfiguratsiooniga. Veenduge, et kõik seadmed suhtlevad üksteisega ettenähtud viisil.
Kohandamise abil saate muuta oma IT-süsteemide toimimist, et see vastaks paremini teie organisatsiooni vajadustele.
Kohandamine aitab teil täita teie organisatsiooni erivajadusi. Kohandades oma IT süsteeme vastavalt teie ainulaadsetele nõuetele, saate optimeerida nende jõudlust, et võtta neist maksimum.
Tehke kindlaks valdkonnad, mis vajavad täiustamist, ja seejärel hinnake saadaolevaid kohandamisvõimalusi. Kui olete õiged valikud valinud, tehke vajalikud muudatused ja katsetage neid. Kasutage ja jälgige, kuidas need praktikas töötavad, tehes vajadusel kohandusi.
Mitmekeelse toega saate pakkuda klienditeenindust erinevates keeltes ja pakkuda ka veatut kliendikogemust olenemata sellest, kust teie kliendid pärit on.
Seda funktsiooni pakkudes saate luua ühenduse suurema vaatajaskonnaga ja parandada oma ettevõtte katvust. Lisaks võib mitmekeelne tugi aidata teil oma kliente paremini teenindada ja parandada nende üldist kasutuskogemust.
Määrake keeled, mida teie organisatsioon toetab. Selleks saate kasutada selliseid tööriistu nagu Google Analytics, et näha, millistest riikidest teie kliendid on pärit. Tõlkige kogu sisu asjakohastesse keeltesse ja koolitage oma meeskonda nendes keeltes klienditeenindust pakkuma.
Automatiseerimisega saate rutiinsete ülesannete täitmise protsessi kiirendada. See võib säästa teie organisatsiooni aega ja raha.
See võimaldab teil rutiinseid ülesandeid kiiresti ja tõhusalt täita. Saate vabastada oma meeskonna aega ja ressursse, et nad saaksid keskenduda nõudlikumatele ülesannetele.
On ülioluline, et testiksite seda enne rakendamist korralikult, et kasutajatoe auditeerimisprotsess oleks sujuv ja vigadeta. Kui see on paigas, jälgige seda hoolikalt, et kõik probleemid saaks kiiresti lahendada.
Kasutajatoe töötajad peavad tõhusa ja tulemusliku teenuse tagamiseks järgima erinevaid reegleid ja protseduure.
Need on üliolulised, et tagada teie IT toe korrektne töö. Selgelt määratletud protseduurid aitavad töötajatel mõista, mida neilt oodatakse ja kuidas nad peaksid probleeme lahendama või taotlustele vastama.
Veenduge, et reeglid oleksid selged, ülevaatlikud, kergesti arusaadavad ja töötajatele hõlpsasti järgitavad. Kontrollige reegleid, et need toimiksid ettenähtud viisil.
Oma kasutajatoe integreerimine kolmandate osapoolte tööriistadega võib parandada teie meeskonna tootlikkust ja IT toe üldist tõhusust.
See aitab parandada osakondade vahelist suhtlust ja koordineerimist, samuti võimaldab töötajatel hõlpsamini teavet jagada ning ülesandeid kiiresti ja tõhusalt täita.
Kontrollige, kas teie praegused lahendused ühilduvad süsteemidega, millega soovite ühenduse luua. Kui ühilduvad, integreerige need vastavalt teenusepakkuja juhistele..
Teil peaksid olema teenustaseme lepped (SLA-d), et hoida oma töötajaid vastutavana. Need peavad olema piisavalt konkreetsed ja üksikasjalikud, et määratleda teenuse pakkumise ootused.
See aitab tagada, et teie IT tugi töötab korralikult, parandades klientide rahulolu ja vähendades tugipiletite arvu.
Tehke kindlaks, millisel tasemel teenust soovite pakkuda, ja seadke konkreetsed eesmärgid, mida töötajad peaksid pürgima saavutada. Ärge unustage mõõta oma SLA eesmärkide tulemusi, et näha, milline on nende mõju klientide rahulolule ja tugipiletite mahule.
IT kasutajatoel peaks olema ka mobiilirakendus, et töötajad saaksid liikvel olles taotlustega tegeleda ja probleeme lahendada.
See võimaldab töötajatel olla taotluste ja probleemide lahendamisel ennetav. Lisaks võib see aidata vähendada probleemide lahendamisele kuluvat aega ja parandada klientide rahulolu. Mobiilirakendus annab töötajatele ka paindlikkuse töötamiseks liikvel olles.
Tehke kindlaks funktsioonid, mida rakenduselt ootate, kujundage ja arendage need ning kontrollige, kas kõik töötab õigesti. Mobiilirakendust töötajatele üle andes pakkuge kindlasti selle kasutamise koolitust.
Näpunäide: otsige kasutajatugi, mis juba pakub mobiilirakendust, näiteks LiveAgent, säästes nii oma aega ja raha.
Looge teadmusbaas, et töötajad saaksid leida lahendusi levinud probleemidele. Seda tuleks sageli värskendada, vastasel juhul võib tugipersonal viidata valele teabele.
Teadmusbaas võimaldab töötajatel kiiresti ja lihtsalt lahendusi leida. See võib säästa aega ja parandada klientide rahulolu.
Uurige ja koguge teavet selle kohta, kuidas oma töötajate vajadusi kõige paremini rahuldada, sealhulgas artikleid, ajaveebipostitusi, videoõpetusi või muid ressursse.
Värskendage ja täiustage oma teadmusbaasi vastavalt vajadusele. Hoidke oma teadmusbaasi ajakohasena, eriti kui ilmuvad uued tehnoloogiad ja teie tugiprotsessides tehakse muudatusi.
CSAT tähistab kliendirahulolu skoori ja seda saab kasutada IT klienditoe tõhususe mõõtmiseks.
CSAT-i tagasiside kogumine aitab teil tuvastada valdkonnad, kus teie meeskond vajab täiustamist. Samuti võib see näidata teile, milliseid protsesse või teenuseid teie kliendid kõige enam hindavad, aidates teil langetada otsuseid, kuidas ressursse kõige paremini eraldada ja kliendituge parandada.
Muutke küsimused lihtsaks, et inimesed sooviksid küsitlusi täita.
Selle aruande põhieesmärk on välja selgitada, kui paljud kliendid jäid teie IT-toe teenustega rahule ja mida saaks parandada.
Kliendirahulolu aruanded võivad aidata tuvastada valdkonnad, kus IT-tugi vajab täiustamist. Lisaks saab neid kasutada turundusmaterjalide loomiseks, mis tutvustavad IT-abikeskuse kasutamise eeliseid.
Pärast kõigi andmete kogumist saate aruandeid käsitsi luua, luues graafikud ja visuaale. Töö lihtsustamiseks võite kasutada ka kliendirahulolu aruande malle.
Teine võimalus on kasutada kasutajatoe tarkvarasse sisseehitatud analüütikat. Näiteks LiveAgent pakub täielikku ülevaadet klienditeeninduse jõupingutustest ja üle 180 täiustatud kasutajatoe funktsiooni, mis aitavad teil jälgida oma klientide rahulolu.
Mõõdikute jälgimisega saate tagada, et teie IT tugi osutab teie klientidele kvaliteetset teenust.
Jälgimismõõdikud võimaldavad mõõta IT klienditoe jõudlust, mis suudab tuvastada parendusvaldkonnad. Lisaks saab jälgimismõõdikuid kasutada aruannete koostamiseks, mis näitavad IT toe mõju äritulemustele.
Alustuseks määrake kindlaks mõõdikud, mida soovite jälgida. Järgmisena kavandage ja rakendage süsteem, mis nendest mõõdikutest andmeid kogub. Lõpuks analüüsige andmeid ja toimige vastavalt tulemustele.
Sisekommunikatsioon on teie kasutajatoe tegevuse tugisammas, mis aitab teie meeskonda ühtlustada ja panna nad samade eesmärkide nimel tööle.
Sisekommunikatsioon võimaldab töötajatel jagada teavet ja ideid ning lihtsustada teabe liikumist.
Intsident on defineeritud kui sündmus, mis häirib tavapärast teenindust ja nõuab IT abikeskuse sekkumist.
Juhtumite protsessi määratlemisega saate intsidente tõhusamalt käsitleda. See võib suurendada klientide rahulolu ja vähendada avatud piletite arvu.
Määratlege intsidentide tüübid ja prioriteedid ning seadistage eskalatsioonimaatriks, et esmalt käsitletaks kõige kriitilisemad intsidendid, seejärel looge intsidentide esmase liigitamise ja klassifitseerimise protsess. See aitab teil kindlaks teha vahejuhtumite kiireloomulisuse ja määrata need vastavasse tugirühma.
Looge standardsed tööprotseduurid intsidentidele reageerimiseks ja nende lahendamiseks. See hõlmab rollide ja kohustuste määratlemist, töövoogude seadistamist ja IT toe personali koolitamist uute protseduuride osas.
Kasutatavad õppematerjalid võivad IT toe personali koolitamisel mängida suurt rolli ja neid tuleks regulaarselt hinnata.
Kui kasutajatoe töötajad ei ole viimaste muudatuste ja uuendustega hästi kursis, võib see tekitada raskusi piletite lahendamisel.
Veenduge, et kõik teie õppematerjalid oleksid ajakohased ja täpsed, veenduge, et kasutajatoe protseduurid oleksid samuti ajakohased ja vastaksid eeskirjadele, seejärel vaadake üle kasutajatoe koolituse ja toe pakkumise materjale.
Regulaarsete andmete varundamisega võite olla kindel, et teie andmed on süsteemitõrke või katastroofi korral kaitstud.
Andmete varundamise plaan kaitseb teie organisatsiooni teavet. Veendudes, et teie kasutajatugi teeb andmetele regulaarselt varukoopiaid, saate minimeerida kriitiliste andmete kaotamise riski.
Kontrollige varundamise ajakava ning tehke kindlaks, et see vastab teie organisatsiooni vajadustele. Kasutage automaatset varundamise tarkvara andmete automaatseks saatmiseks välismällu.
GDPR kehtib kõikidele organisatsioonidele, olenemata suurusest või asukohast. GDPR nõuab ettevõtetelt oma töötajate, klientide ja partnerite isikuandmete kaitsmist.
Privaatsusseadused kaitsevad üksikisikuid nende isikuandmete kuritarvitamise eest.
Kasutajatoe GDPR-i eeskirjade järgimise kontrolli saab läbi viia, vaadates üle protsessid ja protseduurid.
Kui vastasite mõnele küsimusele eitavalt, ei vasta teie kasutajatugi GDPR-i nõuetele ja sellega tuleb tegeleda.
Ettevõtte ja klientide teabe kaitsmiseks korraldage oma meeskonnale vajalik andmekaitsekoolitus.
Kui teie organisatsioonil pole õigeid turvameetmeid, võivad teie andmed olla ohus. Küberkurjategijad otsivad alati võimalusi turvaaukude ärakasutamiseks, seega peab teie organisatsioon selle vältimiseks võtma vastavaid ettevaatusabinõusid.
Kasutajatugi peaks kontrollima, kas andmed on kaitstud paroolide, krüptimise ja juurdepääsukontrolli abil. Paroolid peavad olema tugevad ja neid tuleb regulaarselt vahetada, kasutada tuleb krüptimist, kui GDPR seda nõuab (nt andmete salvestamine või edastamine) ning juurdepääsu kontrolli, et piirata volitamata töötajate juurdepääsu.
Veenduge, et kasutajatoe saaks käima lühikese ajaga.
Kiirkäivitusega kasutajatugi tähendab, et teie organisatsioon saab kasutajatoe kasutamist kohe alustada. See säästab aega ja raha ning aitab parandada teie organisatsiooni tootlikkust.
Kontrollige, kas seadistusprotsessi on lihtne järgida. Isegi kui jah, peaksite kasutajatoe tarkvara testima, et veenduda selle korralikult töötamises. Samuti tuleb kontrollida, kas kasutajatoe juhendid ja õpetused on selged ja hõlpsasti jälgitavad.
Üks kasutajatoe kõige olulisemaid aspekte on selle võime pakkuda tagasihelistamisi ja selle toimimist peate IT kasutajatoe auditi käigus kontrollima.
Tagasihelistamata jätmise tõttu võivad kliendid oodata probleemile lahendust kauem kui vaja.
Võite vaadata kasutajatoe kõnelogisid, kuna need suudavad anda teavet tehtud tagasihelistamiste arvu ja nende tulemuste kohta. Lisaks saate vaadata klientide rahulolu uuringuid, et näha, kas kliendid on klienditoe tagasihelistamise teenusega rahul.
Veenduge, et kõik seiretoimingud toimiksid ettenähtud viisil.
Töötajate tulemuslikkust jälgides saavad organisatsioonid tagada, et nende esindajad järgivad parimaid tavasid ja pakuvad klientidele kvaliteetset teenust.
LiveAgenti abil on jälgimine palju lihtsam. Teie agentide tegevust jälgitakse reaalajas, tugevused ja nõrkused tuvastatakse kiiremini. Lisaks saate seada oma meeskonnale eesmärke ja jälgida nende edenemist aja jooksul.
Võiksite kaaluda mängulisust kui viisi, kuidas oma agente veelgi rohkem motiveerida. Tänu sellistele funktsioonidele nagu märgid, paremusjärjestus, etalonid ja preemiad, aitab LiveAgent agentidel saavutada parimat tulemust.
See protsess ei ole ühekordne. IT toe protseduurid ja reeglid muutuvad ja arenevad vastavalt vajadusele, seega on oluline, et nende värskenduste käsitlemiseks oleks paigas vastav protsess.
See tagab kasutajatoe tõhusa ja tõrgeteta töö. Kui protseduure ei värskendata, võite oma kasutajatoes segadust ja kaost tekitada.
Peate alustama protsesside tegeliku arendamisega, kuidas värskendamise protsesse käsitleda ja milliseid samme tuleb järgida. Kui protsess on välja töötatud, peate selle juurutama ja testima, seejärel peate tagama, et kõik värskendusprotsessis osalejad järgivad seda õigesti.
Kontrollnimekirja eesmärk on tagada, et kasutajatoe kõiki aspekte uuritakse põhjalikult ning võimalikud probleemid tuvastatakse ja lahendatakse. Samuti võib see aidata parandada auditiprotsessi tõhusust ja täpsust.
Iga ettevõte, mis tugineb tehnoloogiale, peaks vähemalt kord aastas läbi viima IT kasutajatoe auditi. Oma kasutajatoe protseduure regulaarselt üle vaadates ja hinnates saate veenduda, et teie meeskond töötab võimalikult tõhusalt ja tulemuslikult.
See tuvastab teie kasutajatoe protsesside ebatõhusused ja valdkonnad, kus saate aega ja raha säästa. Samuti hindab see teie tugiteenuse kvaliteeti ja tagab, et kõiki klientide taotlusi käsitletakse kiiresti ja efektiivselt. Lisaks tuvastab see võimalikud turvariskid ja soovitab viise nende leevendamiseks.
Ideaalis peaksite oma kasutajatuge auditeerima vähemalt kord kvartalis. Kuid olenevalt teie organisatsiooni suurusest ja keerukusest peate võib-olla tegema auditeid sagedamini või harvemini. Tegelikult on teie otsustada, mis teie ettevõtte jaoks kõige paremini sobib.
Kasutajatoe auditeerimiseks on mitu erinevat viisi. Saate teha käsitsi auditi, vaadates üle tugipiletid ja püüdes tuvastada levinud probleeme või parendusvaldkondi. Alternatiivse lahendusena saate kasutajatoe ülesannete jälgimiseks ja haldamiseks kasutada projektihaldustööriista. Veel üks võimalus kasutajatoe auditeerimiseks on analüüsida klientide rahulolu määrasid ja tagasisidet, mida saab koguda küsitluste või ülevaadete kaudu ja mis annab väärtuslikku teavet teie meeskonna toimivuse kohta. Samuti saate üle vaadata töötajate ulemuslikkuse määrad, et näha, kas on valdkondi, kus nad saaksid tõhusamalt töötada. Seda kõike saate teha meie kontrollnimekirjaga.
Esimene samm on kasutajatoe audititarkvara paigaldamine. See skännib teie andmeid ja loob aruandeid, milles on üksikasjalikult kirjeldatud selliseid elemente nagu keskmine reageerimisaeg, keskmine ooteaeg ja kõige levinumad probleemid. Kui olete oma tarkvara paigaldanud, peate hakkama andmeid koguma. An Koguge oma kasutajatoe süsteemist regulaarselt andmeid (iga päev, kord nädalas või kuus) ja importige need auditeerimistarkvarasse. Lisage kindlasti kõik asjakohased andmed, sealhulgas tugipiletid, vestlused, meilid ja telefonikõned.
WordPressi SEO kontrollnimekiri
WordPressi SEO kontrollnimekiri aitab Teil jõuda Google'is parimatele positsioonidele ja suurendada Teie ajaveebi lehe orgaanilist liiklust. Ülim punkt-punktilt juhend.
Avastage, kuidas tutvumiskõne kontrollnimekiri aitab müügi- ja turundusmeeskondadel planeerida, kvalifitseerida ja automatiseerida kõnede töövooge. Kasutage SPIN mudelit, diagnoosige potentsiaalseid kliente ja leppige kokku kohtumisi, et maksimeerida müüki ja hoida kõik olulised detailid kontrolli all. Tutvuge meie täieliku juhendiga!
Turundusauditi kontrollnimekiri
Avasta turundusauditi kontrollnimekiri, et analüüsida turundusstrateegiaid, tuvastada tugevusi ja nõrkusi ning parandada tõhusust.
Klienditeenindaja värbamise kontrollnimekiri
Avastage Klienditeenindaja värbamise kontrollnimekiri LiveAgentis, mis hõlmab kõiki samme ideaalse kandidaadi palkamiseks alates nõuete määratlemisest kuni liitumisprotsessini. Tagage oma ettevõttele parimad klienditeenindajad!
Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.