Mis on paus?
Pausi pidamine tähendab millegi tegemisel ajutist peatamist. Kasutajatoe ja klienditeeninduse mõistes tähendab see puhkust piletite, vestluste ja kõnede lahendamisel.
Üldjuhul kasutavad klienditoe töötajad lõuna-, kohvi- või tualettruumipausi ajal pausirežiimi funktsiooni. Kui see režiim on aktiivne, ei määrata agendile kõnesid ega vestlusi, et nad saaksid rahulikult oma puhkust nautida.
Mida teeb pausirežiim?
Kui klõpsate pausi nuppu, muutub Teie konto passiivseks. Seega pole pauside tegemiseks vaja süsteemist sisse ja välja logida. Lisaks sellele tagab pausi aktiveerimine LiveAgenti klienditoe süsteemis selle, et teile ei määrata uusi kõnesid, vestlusi ega kõrge prioriteediga pileteid.
Mis siis, kui tahan pärast pausi tööle naasta?
Pausilt naastes võite klõpsata jätkamise nupul ja saada uuesti aktiivseks agendiks. Kui olete aktiivne, hakkate taas vastu võtma sissetulevaid vestlusi ja kõnesid.
Kas pausile kuluv aeg arvestatakse minu tööaja sisse?
LiveAgent ei arvesta agentide pause tööajana ega hõlma neid agentide tööaruannetes.
Kust leian pausi nupu?
- Logige LiveAgenti
- Klõpsake oma avataril/profiilipildil.
3. Vajutage Paus. 4. Kui olete valmis tööle naasema, vajutage Jätka.
Miks on vaja pausi teha?
Läbipõlemise ja ärevuse vältimiseks on oluline teha pause kogu päeva vältel. Kui võtate venitamiseks, hingamiseks või klaasi vee joomiseks vaid mõne sekundi või minuti, mõjutab see Teie tööd positiivselt. Üldiselt on tööajal pause tegevad agendid produktiivsemad ja kliendid hindavad neid positiivsemalt kui need, kes ei tee pause. Miks?
Päeva jooksul lühikeste pauside tegemine:
- Hoiab ära igavlemise
- Aitab meil teavet säilitada ja närviühendusi luua
- Aitab meil keskenduda
- Aidake meil oma eesmärkidega tagasi õigele rajale jõuda (Küsige endalt, kas teenindan oma kliente nii hästi kui võimalik?)
Seetõttu on oluline teha lühikesi pause kogu päeva vältel.
Need a short break?
Use the pause feature to make yourself unavailable for calls, incoming live chats, or high-priority tickets. Try it today. No credit card required.
Miks on vaja pausi ajal pausirežiim aktiveerida?
On mitmeid põhjuseid, miks peaksite arvutist eemale astudes pausi nuppu vajutama.
Vastamata vestlused või kõned
Oletame, et astute arvutist mõneks minutiks eemale. Võibolla kohvi tegemiseks või tualeti külastamiseks. Kui Te pausi nuppu ei vajuta, võite lõpuks mitu telefonikõnet või reaalajas vestlust maha magada, põhjustades klientide rahulolematust või kadumist.
Loomulikult kahjustaks see ettevõtet, kus te töötate, ja võib -olla seada ohtu teie positsiooni selles ettevõttes. See näide on äärmuslik; siiski võib juhtuda.
Täitmata SLA-d kõrge prioriteediga piletitel
Ülaltoodud stsenaariumi edasiseks juurdlemiseks kaaluge teenustaseme lepinguid (SLA), mis Teil on paigas koos Teie kõige hinnatumate klientidega. Kujutage näiteks ette, et Teile määratakse pilet suhteliselt lühikese SLA-ga, näiteks 30 minutit.
Sellegipoolest astusite just lõunapausile ilma pausi nuppu vajutamata. Selle tulemusel sai SLA aeg otsa ja SLA jäi täitmata. Antud juhtumi tõttu karistas klient Teie ettevõtet rahaliselt, koormates ka kliendisuhteid.
Äärmuslikel juhtudel ja sõltuvalt täitmata SLA tagajärgedest võib see Teile töö maksma minna.
Vastamata sisekommunikatsioon
Lõpetuseks oletame, et olete tehniline ekspert. Teie kolleeg töötab väga spetsialiseeritud pileti kallal ja vajab abi. Klient on ärritunud ja seetõttu palubTeie kolleeg neil oodata, kuni nad Teiega nõu peavad, et leida õige lahendus.
Kui teete pausi ilma peatamisnuppu vajutamata, võib kolleeg Teie vastust ärevusega oodata, teadmata, et olete pausil. Pika ootamise tagajärjel võivad kliendid üha enam ärrituda ning kliendisuhted võivad taas kahjustuda. Klient võib pahandada ja Teie kolleegi võidakse ebaõiglaselt karistada, sest ta eeldas Teie võrgus mitte pausil olemist.
Kas need stsenaariumid ei saaks tekkida isegi siis, kui oleksin pausirežiimi käivitanud?
Võite väita, et need stsenaariumid võivad juhtuda isegi siis, kui vajutate pausi nuppu. Kuid see pole nii. Kui vajutate pausi nuppu, määratakse kõik sissetulevad piletid, kõned ja vestlused teistele saadaolevatele agentidele.
Seetõttu ei jäeta kõnesid vahele, SLA-d ei jääks täitmata ja Teie kolleegid teaksid, kelle poole nad võivad abi saamiseks vajadusel pöörduda. Peatamisnupu vajutamine on tavaline viisakus, mis on Teie kolleegidele ja kaudselt ka klientidele äärmiselt kasulik.
See hoiab ära arusaamatused, kitsad olukorrad, klientide ärritused ja meelehärmi. See tagab ka töö ootuste täitmise.
Päeva jooksul pauside tegemine pole häbi asi. Tegelikult on see julgustatud. Pause tuleks siiski teha vastutustundlikult pausi nupuga, nii et Teie kasutajatoe süsteem saab vastavalt määrata ja jaotada sissetulevad pileteid, kõnesid ja vestluseid.
Teadmusbaasi ressursid
Kas olete valmis LiveAgenti ja selle pakutava kohta rohkem teada saama? Vaadake meie teadmistebaasi artikleid, blogi postitusi või vaadake meie YouTube’i kanalit.
- Pausi funktsioon
- Automaatne paus
- Avatud pilet (Selgitatud)
- Sisekõned
- Lahendada nupp
Kas olete valmis pausifunktsiooniga pause tegema?
Muutke end kõnede, sissetulevate reaalajas vestluse või kõrge prioriteediga piletite jaoks kättesaamatuks ja tehke igati teenitud paus. Proovige pausifunktsiooni juba täna meie tasuta, kõikehõlmava 14-päevase prooviversiooniga. Krediitkaarti ei nõuta.
Kõnekeskus: kontakti lõpetamise/peatamise mallid
Discover how to effectively close or pause customer calls with LiveAgent's customizable contact templates. Enhance client satisfaction and loyalty by using our expertly designed scripts, ensuring every interaction ends on a positive note. Start your free trial today and elevate your customer service experience!